ADAM KORCZYK

Z głębokim  żalem informujemy, iż odszedł nasz Kolega Adam Korczyk.

Sędzia międzynarodowy,obserwator PZHL,działacz hokejowy a przede wszystkim wielki przyjaciel.

Żegnamy wspaniałego człowieka.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 17.02.2018 o godz. 10.00 w Kościele Św. Antoniego Katowice15

Dąbrówka Mała ul. Niepodległości 4

Obsada na Turniej Seniorek Katowice

16.02.2018

16.00      Polska – Hiszpania      Zygmunt-Mazur,Pabisiak

19.00       Łotwa – Węgry             Baca- Pobożniak,Urbańczyk

17.02.2018

16.00       Polska – Łotwa              Baca-Urbańczyk,Pobożniak

19.00        Węgry – Hiszpania       Zygmunt-Mazur,Pabisiak

18.02.2018

12.00        Hiszpania- Łotwa         Zygmunt-Mazur,Pabisiak

16.00        Polska – Węgry             Baca-Urbańczyk, Pobożniak

Obsada na turniej EIHC

16.02.2018

16.30         Kazachstan -Węgry       Kaczmarek, Kozłowski- Polak,Kogut

20.00         Polska- Włochy              Radzik, Rencz-Moszczyński, Kosidło

17.02.2018

16.30           Węgry- Włochy           Kaczmarek, Rencz-Moszczyński, Kosidło

20.00          Polska- Kazachstan    Kozłowski, Radzik-Polak,Kogut

18.02.2018

15.30           Włochy-Kazachstan   Kozłowski,Kaczmarek-Moszczyński,Kosidło

19.15            Polska-Węgry              Radzik, Rencz-Polak,Kogut

Power Break 2018

power break 2018

Od fazy play-off obowiązuje na meczach PHL przedstawiona powyżej procedura.

Jacek Rokicki

TABELA EWIWALENTÓW OBOWIĄZUJĄCA W TERMINIE 2-11.02.2018 R.

Mecze rundy zasadniczej w terminie 2-11.02.2018 roku będą sędziowane w systemie czwórkowym.

Na w/w mecze obowiązywać będzie poniższa tabela.

TABELA EKWIWALENTÓW NA MECZE W DNIACH 2-11 LUTY 2018 R.

Mecze fazy play-off sędziowane będą w systemie czwórkowym według stawek obowiązujących do tej pory.

Jacek Rokicki

TURNIEJ EIHC – 16-18.02 KATOWICE JANÓW

SĘDZIOWIE GŁÓWNI

  1. RADZIK TOMASZ
  2. KACZMAREK BARTOSZ
  3. KOZŁOWSKI KRZYSZTOF
  4. RENCZ  Dániel ( Węgry )

SĘDZIOWIE LINIOWI

  1. KOGUT MICHAŁ
  2. KOSIDŁO PAWEŁ
  3. MOSZCZYŃSKI WOJCIECH
  4. POLAK MARCIN

OBSERWATOR: PORZYCKI GRZEGORZ / ROKICKI JACEK

TURNIEJ SENIOREK 16-18.02. 2018 – KATOWICE

SĘDZIOWIE GŁÓWNI

  1. ZYGMUNT KATARZYNA
  2. BACA MICHAŁ

SĘDZIOWIE LINIOWI

  1. POBOŻNIAK JOANNA
  2. URBAŃCZYK SZYMON
  3. MAZUR DAWID
  4. PABISIAK DAWID

TURNIEJ CZTERECH NARODÓW 16-18.02.2018 WARSZAWA

SĘDZIOWIE GŁÓWNI

  1. MESZYŃSKI PAWEŁ
  2. SMURA MARIUSZ

SĘDZIOWIE LINIOWI

  1. KASPRZYK PATRYK
  2. ZIEŃ WIKTOR
  3. ZWIERZYCHOWSKI MARCIN
  4. ZWIERZYCHOWSKI MARIUSZ

OBSERWATOR – KUBISZEWSKI LESZEK

TURNIEJ FINAŁOWY OOM – 27.02.2018-04.03.2018 SANOK

SĘDZIOWIE GŁÓWNI:

  1. Kryś  Sebastian
  2. Polak Marcin
  3. Cybuch Mirosław
  4. Krzywda Mateusz

SĘDZIOWIE LINIOWI

  1. Sikora Patryk
  2. Korwin Kamil
  3. Nenko Andrzej
  4. okręg
  5. okręg
  6. okręg
  7. okręg
  8. okręg

BARAŻE DO OOM – OŚWIĘCIM 09-11-02.2018

09.02.2018 ( piątek)

14.00 UKH Unia Oświęcim – Stoczniowiec Gdańsk

Kozłowski – okręg – okręg

10.02.2018 ( sobota)

12.00 Stoczniowiec Gdańsk – Orlik Opole

Pomorzewski – okręg – okręg

11.02.2018 (niedziela) 

12.00 Orlik Opole – UKH Unia Oświęcim

Kaczmarek – okręg – okręg