Obsady Międzynarodowe

TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY KOBIET U-18  SOSNOWIEC

9.11. 2018 piątek
GBR – HUN    Claudia de la Pompa – Monika Szpyt – Magdalena Jabłońska
POL – ESP       Mariusz Smura – Monika Szpyt – Magdalena Jabłońska
10.11.2018 sobota
ESP-HUN      Bartosz Kaczmarek – Magdalena Jabłońska – Natalia Suchanek
GBR – POL     Claudia de la Pompa – Monika Szpyt –  Natalia Suchanek
11.11.2018 niedziela
GBR – ESP    Claudia de la Pompa- Monika Szpyt –  Magdalena Jabłońska
POL-HUN     Michał Baca – Monika Szpyt – Natalia Suchanek

_______________________________________________________

TURNIEJ EIHC – GDAŃSK 9-11.11.2018 

9.11.2018 piątek

14,00 AUSTRIA-NORWEGIA

Rasmus Topel (DEN) –  Przemysław Kępa (POL) – Patryk Kasprzyk(POL) -Wojciech Moszczyński (POL)

17,30 POLSKA – DANIA

Stefan Siegel (AUT) –  Paweł Meszyński ( POL) – Wiktor Zień (POL) – Rafał Noworyta (POL)

10.11.2018 sobota

14,00 DANIA – AUSTRIA

Paweł Meszyński (POL)- Przemysław Kępa (POL) -Patryk Kasprzyk (POL)- Rafał Noworyta (POL)

17,30 POLSKA – NORWEGIA

Rasmus Topel (DEN)- Stefan Siegel (AUT) –  Wiktor Zień (POL) -Wojciech Moszczyński (POL)

11.11.2018 niedziela

13,00 NORWEGIA – DANIA  

Stefan Siegel (AUT) – Przemysław Kępa ( POL) – Wiktor Zień (POL)-Rafał Noworyta (POL)

17,30 POLSKA – AUSTRIA

Rasmus Topel (DEN) – Paweł Meszyński ( POL) – Patryk Kasprzyk (POL)- Wojciech Moszczyński(POL)

_____________________________________________________

TURNIEJ CZTERECH NARODÓW U-20 DANIA  7-10.11.2018

SĘDZIA GŁÓWNY – KRZYSZTOF KOZŁOWSKI

SĘDZIA LINIOWY – MATEUSZ BUCKI

——————————————————————————————————————————————

NOMINACJE MIĘDZYNARODOWE 2018/2019

W linku poniżej przedstawiamy nominacje sędziów IIHF w sezonie 2018/2019.

Wszystkim nominowanym gratulujemy i życzymy sukcesów na arenie międzynarodowej.

WS.PZHL

nominacje międzynarodowe 2018-2019

—————————————————————————————————————————————–

Champions Hockey League 2018

10.10.2018   godz. 17,30

GKS Tychy – Bolzano                               Sędzia Austria – Baca – Zień-Moszczyński

2.09.2018       godz. 15 30

GKS Tychy – AIK Skelleftea                     Sędzia Czechy – Kępa – Kosidło – Zień

31.08.2018     godz. 17 30

GKS Tychy – IFK Helsinki                        Sędzia Słowenia – Baca – Kosidło – Noworyta