Szanowni Koledzy,

Z uwagi na rozpoczynającą się fazę Play Off proszę o naszycie reklam Województwo Śląskie. Reklama powinna znajdować się na plecach – nad reklamą Gorący Potok (jeżeli ktoś posiada koszulkę, gdzie reklama Gorący Potok znajduje się na górze koszulki – proszę o naszycie reklamy „Województwo Śląskie” pod reklamą „Gorący Potok”).

Naklejki „Województwo Śląskie” proszę nakleić po obu stronach kasku.

Poniżej wyciąg z regulaminu PHL dotyczący sposobu rozgrywania dogrywek w fazie Play – Off:

„5. W przypadku braku rozstrzygnięcia spotkania w ćwierćfinałach i półfinałach drużyny przystąpią do rozegrania jednej dogrywki 20-minutowej w stanie liczebnym 4 x 4. W przypadku dalszego braku rozstrzygnięcia wyniku nastąpi seria rzutów karnych wykonywana po 5 zawodników z każdej drużyny. Przeprowadzenie serii rzutów karnych odbędzie się z zgodnie z zapisami w Przepisach gry w hokeja na lodzie.

6. W przypadku braku rozstrzygnięcia spotkania w fazie finałowej (finał i mecz o 3 miejsce), drużyny przystąpią do rozgrania dogrywki w stanie liczebnym 3 x 3. W przypadku dalszego braku rozstrzygnięcia będą następować kolejne dogrywki poprzedzone czyszczeniem powierzchni lodu.

Dogrywka wyłoni zwycięzcę w momencie zdobycia bramki przez jedną z drużyn, zgodnie z Przepisami gry w hokeja na lodzie.”

Zgodnie z obowiązującymi przepisami gry (artykuł 44 iv. ) przed 20-minutową dogrywką konieczne jest odnowienie powierzchni lodu.

W nadchodzącej fazie Play Off życzymy powodzenia.